نظر زیبا بوفه در خصوص سریال شهر من شیراز

یبا بروفه بازیگر نقش نرگس در سریال "شهر من شیراز" درباره قصه این اثر توضیح داد: محوریت داستان این مجموعه بر زنان قرار دارد. در واقع 4 کاراکتر اصلی سریال 4 زن هستند که هریک کاراکتر مستقل و تعریف خاص خود را دارند. موقعیت اجتماعی و فرهنگی شان متفاوت از هم است اما در عین حال دوستان بسیار خوبی برای هم هستند و رفاقتی قدیمی دارند.
وی افزود: این سریال روزمرگی صرف را نشان نمی دهد بلکه صمیمیت بین زنان قصه و دوستی قوی و صمیمانه بین آنها نکته ای است که شاید اخیرا کمتر در تلویزیون دیده باشیم.
بازیگر سریال "ریحانه" درباره نقش خود نیز گفت: نرگس هم یک مادر است و هم یک همسر. به این معنی که سعی می کند در هر دوی این موقعیت ها به بهترین نحو از عهده ها مسئولیت ها و کارهایش بر بیاید.
مجموعه تلویزیونی "شهر من شیراز" در شبکه دو سیما با 18 بازیگر در 43 لوکیشن تصویربرداری می شود. حدود 70 درصد از تصاویر این سریال در شیراز و 30 درصد از آن در تهران تصویربرداری می شود. "شهر من شیراز" که با مشارکت شهرداری شیراز تولید می شود، قصه زندگی چهار زن (زیبا بروفه، پرستو صالحی، روشنک عجمیان و حدیث فولادوند) را روایت می کند که هر کدام به نوعی درگیر مسائل خانوادگی و اجتماعی هستند و می کوشند از زیر بار مشکلات سر بلند بیرون بیایند.
این سریال در 13 قسمت 30 دقیقه‌ای به کارگردانی محمد بنایی به سفارش گروه خانواده شبکه دو و بر اساس فیلمنامه ای از علی اکبر محلوجیان در حال تولید است.

از دیگر عوامل این مجموعه تلویزیونی می‌توان به هوشنگ بنایی مدیر تصویربرداری، ونداد بنایی مجری طرح، بابک نیازی صدابردار، حسن پهلوان زاده طراح گریم، سمیه سنقری طراح لباس وجانشین تولید  و محمدرضا قره گوزلو طراح صحنه، واهیک خچومیان دستیار اول کارگردان و برنامه ریز و رضا حسین زاده دستیار دوم کارگردان اشاره کرد.

/ 0 نظر / 49 بازدید