رضا عطاران و مریلا زارعی سیمرغ بازیگری بردند

رضا عطاران سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد را دریافت کرد. آرش آصفی برای فیلم «رستاخیز»، حامد بهداد برای فیلم «آرایش غلیظ»، پرویز پرستویی برای فیلم «امروز»، مهدی فخیم‌زاده برای فیلم «آذر، شهدخت، پرویز و دیگران» و نوید محمدزاده برای فیلم «عصبانی نیستم!» نامزدهای دیگر دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مرد بودند.
مریلا زارعی بعد از دریافت جایزه اش گفت:«از هیات داوران تشکر می کنم که مرا شایسته دریافت این جایزه تشخیص دادند. خدا را شکر که در نقشی حساس و مسوولیت برانگیز بازی کردم و خدا را شاکرم که باعث شد که با این نقش در دل شما بنشینم.»
او همچنین از ابراهیم حاتمی کیا برای بازی دادن او در فیلم «چ» و به خاطر این که باعث شد توجه بقیه به فیلم «شار ۱۴۳»جلب شود، تشکر کرد.
این بازیگر از تماشاگران خواست به جای تشویق او برای بدرقه مادران شهیدی که سال ها صبر کردند و بدون چمشداشتی منتظر ماندند، بیاستند و آن ها را تشویق کنند.
حسیبا ابراهیمی برای فیلم «چند متر مکعب عشق»، ساره بیات برای فیلم «فصل فراموشی فریبا»، رویا تیموریان برای فیلم «شیفتگی»، سمیرا حسن‌پور برای فیلم «تمشک»، و باران کوثری برای فیلم «عصبانی نیستم!» نامزد دریافت سیمرغ بلورین نقش اول زن بودند.

/ 0 نظر / 21 بازدید