فراخوان مسابقه عکس هفدهمین جشن خانه سینما اعلام شد

به نقل از روابط عمومی خانه سینما، بر اساس این فراخوان تمامی عکاسان عضو انجمن عکاسان سینمای ایران که علاقه‌مند به شرکت در بخش عکس هستند می‌توانند آثار خود را (از اول فروردین 1392 تا 15 تیر 1394)  در صورتی که  در دروه‌های قبلی جشن شرکت نداده‌اند، به صورت مجموعه عکس تا سقف پنج فیلم و برای هر فیلم 7 عکس (5 عکس صحنه و 2 عکس پشت صحنه) به صورت ‌دیجیتال و آثاری که با دوربین‌های آنالوگ ثبت شده باشند به صورت فایل اسکن شده در سایز 20 در 30 بدون حاشیه (فول فریم) به دبیرخانه جشن ارسال کنند.

ضمناً فایل هر مجموعه عکس باید با فرمت jpg  و اندازه 50 در75 ،‌ کیفیت 300 dpi بر روی لوح فشرده با ذکر نام فیلم به همراه یک قطعه عکس پرسنلی صاحب اثر (اسم عکاس، شماره تماس و نام فیلم‌ها) همراه باشد. همچنین تمامی عکاسان متقاضی باید فرم شرکت در این بخش را برای هر مجموعه به صورت جداگانه تکمیل کنند و همراه عکس‌های همان مجموعه در پاکت مجزا به دبیرخانه ارائه دهند.

برابر این فراخوان علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و مطالعه کامل مقررات به سایت خانه سینما www.khanehcinema.ir  مراجعه کنند.

تمام متقاضیان باید آثار خود را حداکثر تا 31 تیرماه به دبیر خانه هفدهمین جشن خانه سینما (خیابان بهار جنوبی، ‌کوچه سمنان شماره 29 ) تحویل دهند.

/ 0 نظر / 25 بازدید